“PRONAĐEN JE U TEŠKOM STANJU” Srećan kraj potrage za mladićem koji je nestao na putu za Negotin: Oglasila se porodica i otkrila detalje!

Date:

Slušaj vest

Mladić iz Prnjavora koji je nestao u Srbiji pre pet dana, pronađen je kod Niša u lošem stanju, nakon čega je zbrinut u lokalnoj bolnici, potvrdila je njegova sestra.

Ona se ujedno zahvalila medijima.

– Nakon objave o nestanku doktorka je prepoznala mog brata koji je u jako lošem stanju bio zbrinut u bolnici u Nišu. Trenutno se oporavlja, a sutra ćemo imati više detalja šta se tačno dogodilo. Ovim putem se zahvaljujemo na objavi o nestanku mog brata – izjavila je sestra.

Porodica je objavila vest o nestanku i zamolila sve one koji imaju bilo kakve informacije o njemu da se jave. 

Krenuo je 18. novembra u Negotin na slavu kod rodbine. Poslednji poziv obavio je pred naplatnim kućicama kod Beograda i od tada je signal ugašen – izjavila je sestra. 

O slučaju nestanka kako dodaje obaveštene su policije u Srbiji i Srpskoj.

Kurir.rs/Srpska Info/ Prenela: M.S.

www.kurir.rs

Najnovije vesti