back to top
NaslovnicaSportCRVENA ZVEZDA OSVOJILA NOVU TITULU! Pobijedila Partizan u majstorici i postala šampion...

CRVENA ZVEZDA OSVOJILA NOVU TITULU! Pobijedila Partizan u majstorici i postala šampion Srbije!

Odbojkaši Crvene zvezde su postali novi šampioni Srbije! U petoj odlučujućoj utakmici koja se igrala u sportskom centru “Voždovac”, Crvena zvezda je savladala ekipu Partizana rezultatom 3:0(25:23, 25:18, 25:18).

Od početka su crveno-beli bili dominantni na terenu. Iako je prvi set bio vrlo neizvjestan, ekipa Zvezde ga je uspjela riješiti u svoju korist.

Već u drugom setu, crveno-beli su pokazali svoje kvalitete i uvjerljivo osvojili i taj set.

U trećem setu se ponovila slična situacija. Pokušavali su igrači Partizana da se suprotstave, ali nisu uspjeli i morali su predati titulu “vječitom rivalu”.

Na taj način je Crvena zvezda prvi put od 2016. godine postala šampion Srbije.

BONUS VIDEO: Gol za golom na derbiju: Olajinka je primio loptu na grudi, pa poslao projektil u mrežu Partizana.