NaslovnicaZabava"BILA SAM ZDRAVA, A NEMAM DECE" Velika želja naše poznate glumce se...

“BILA SAM ZDRAVA, A NEMAM DECE” Velika želja naše poznate glumce se nije ostvarila: “Prekrstila se tri puta i umrla”

Objavljeno:

Njihova ljubav bila je filmska, ali su oboje patili što nemaju dece. Branka je jednom prilikom govorila o borbi za potomstvo sa Mlađom.

Foto: Oliver Bunić / Ringier

Branka Veselinović

“Nisam bila te sreće da imam decu. Bila sam zdrava, a nemam dece. Bolelo me je to. Sve sam pokušala, ali nije moglo. Profesor kod koga smo Mlađa i ja išli govorio mi je: ‘Možda sa drugim čovekom možeš da imaš dete’. Nisam htela. Rekla sam mu: ‘Profesore, mi se volimo'”, pričala je Branka jednom prilikom za Blic.

Otkako je izgubila supruga, pa sve do svoje smrti, nije prošao dan da glumica nije pomislila na njega.

“Eh moj Mlađa, moja velika ljubav. Koliko je bio divan čovek. Otišao mi je zauvek. Imala sam veliku ljubav u mom Mlađi. Bili smo zajedno skoro 40 godina. On je i dalje u mom srcu. Nedostaje mi mnogo”, govorila je.

Ona je preminula 8. februara, a iako je slutila da joj se bliži kraj, Branka je imala veliku želju da poživi još nekoliko meseci.

branka veselinović

Foto: Snežana Krstić / Ringier

Branka Veselinović

“Iako je bila svesna do poslednjeg trenutka i spremna za nebesko putovanje, Brankina želja je bila da ostane živa bar do Vaskrsa. Te večeri se tri puta prekrstila i pomolila Gospodu da je još malo ostavi u njenoj kući. Prekjuče je u ranim jutarnjim časovima njeno srce prestalo da kuca, a zatekla ju je u spavaćoj sobi Zorica Pavlović, gerontodomaćica, sa kojom je imala veoma blizak prijateljski odnos”, otkrio je dva dana nakon Brankine smrti njen blizak prijatelj, novinar Nikola Radanović.

(Kurir)

Koliko je koristan ovaj članak?

Kliknite na zvjezdicu da biste je ocijenili!

Prosječna ocjena / 5. Brojanje glasova:

Još uvijek nema glasova. Ocijenite prvi!

Pošto vam se svidio članak molimo da ga podijelite

Podijelite ga s prijateljima!

Žao nam je što vam se nije svidio sadržaj. Možete li nam reći zašto?

Pomozite nam da unaprijedimo sadržaj!

Recite nam kako možemo unaprijediti ovaj sadržaj

Najnovije objave