NaslovnicaAlo.rsBRAVO! Srpska bokserka Sara Ćirković šampion Evrope za mlađe seniore

BRAVO! Srpska bokserka Sara Ćirković šampion Evrope za mlađe seniore

Objavljeno:

Sara Ćirković je u finalu EP u Podgorici u kategoriji do 54 kilograma savladala Ruskinju Julijanu Savro.

Srbija je osvojila još četiri bronze u muškoj konkurenciji, pošto su četvorica mladih boksera zaustavljeni u polufinalu.

U kategoriji do 51 kg Omer Ametović izgubio je od Rudolfa Garbojana iz Jermenije, u kategoriji do 67 kg Semiz Aličić poražen je od Slovenca Nejca Petrića.

U kategoriji do 71 kg Jovana Nikolića zaustavio je Moldavac Vasilije Sebotari, dok je u kategoriji do 75 kg Almir Memić izgubio meč protiv predstavnika Turske Sultana Osmanlija.

@alo_portal Za njega ništa nije nemoguće! 💪🏻 #novakdjokovic #novakdjokovic🇷🇸❤️ #novak #đoković #tenis #jezik #engleski #francuski #italijanski #nemački #kineski ♬ original sound – Alo_portal

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.

19 novembar, 2023

Muška reprezentacija Srbije, kolo pre kraja prvenstva Evrope nalazi se na deobi prvog mesta, posle pobede nad selekcijom Engleske od 2,5:1,5. Naša ženska reprezentacija stigla je do četvrtog mesta posle trijumfa nad timom Španije od 2,5:1,5. Poslednje kolo će biti lepa prilika za naše reprezentacije da stignu do medalja.

21:37

Srpska bokserka Sara Ćirković, aktuelna šampionka sveta, osvojila je večeras zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu za mlađe seniore (do 22 godine), koje se održava u Crnoj Gori.

šahovski savez srbije

DVE POBEDE U SEDMOM KOLU Srbija u vrhu Evrope!

23:05
18 novembar, 2023

U sedmom kolu ekipnog prvenstva Evrope muški tim Srbije nadigrao je drugog favorita turnira, selekciju Rumunije sa 2,5:1,5 , a istim rezultatom naše dame su pobedile reprezentaciju Holandije

šah

Dva nerešena meča naših reprezentacija u šestom kolu EP-a

12:25

Muška šahovska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno, 2:2, protiv selekcije Jermenije, u meču šestog kola ekipnog prvenstva Evrope koje se igra u Budvi

Izvor: Marko Čubrak