NaslovnicaAlo.rsDOBRE VESTI ZA ZVEZDAŠE Evo kada se vraća Omri Glazer

DOBRE VESTI ZA ZVEZDAŠE Evo kada se vraća Omri Glazer

Objavljeno:

Golman Crvene zvezde, Omri Glazer povredio se u 42. minutu susreta sa IMT-om, pa je morao da napusti ranije teren.

NIJE LAKO NAKON LIGE ŠAMPIONA Bahar zadovoljan igrom Zvezde protiv IMT-a, pomenuo i mlade igrače

U pitanju je bila povreda skočnog zgloba, pošto je Milan Delević neoprezno zgazio izraelskog čuvara mreže.

Nakon kraće intervencije lekara, on se vratio među stative, a mogao je samo da do poluvremena odradi posao, pošto ga je u drugom poluvremenu zamenio Zoran Popović.

Posle utakmice, trener Barak Bahar je rekao da će golman ići na snimanje kako bi se utvrdio stepen povrede.

Kako prenosi Informer, Glazer će biti spreman da brani za crveno-bele protiv TSC-a u odloženoj utakmici 8. kola.

– Glazeru je posle utakmice predloženo da ode da snimi nogu, ali je on procenio da nema potrebe. Više je preventivno napustio meč, nego što ga je zaista bolelo. Nije ni trener Bahar hteo da rizikuje, pošto će u narednih deset dana odigrati tri važne utakmice. Sudeći po tome kako se Glazer trenutno oseća, braniće u sredu – rečeno je iz kluba.

Crvena zvezda će prvo u sredu dočekati TSC, pa će tri dana kasnije dočekati Radnik iz Surdulice, a zatim će ugostiti Lajpcig 7. novembra.

@bizportal.rs Novak je na ruku stavio Hublot Big Bang Unico Yellow Magic, novi keramički mode u žuto-crnoj boji. A koliko košta? #NovakĐoković #HublotSat #Tenis #Šampion #LuksuzniSatovi #bizportal #luskuz #novac #nole #djokernole #novakdjokovic #bogati #fyp #fypシ #fypシ ♬ original sound – BizPortal.rs

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.