NaslovnicaZabavaODUVEK SAM ZNALA DA SA MNOM NEŠTO NIJE U REDU: A onda...

ODUVEK SAM ZNALA DA SA MNOM NEŠTO NIJE U REDU: A onda sam otkrila da imam DVE VAGINE, sve je počelo kad sam prvi put zatrudnela

Objavljeno:

Evelin Miler, 31-godišnjakinja iz Australije, rođena je s uterus didelphys, odnosno s dva potpuno odvojena reproduktivna sistema. To znači da ima dve odvojene vagine, dva grlića materice, dve materice i dva jajnika, po jedan za svaku matericu. Udata je, majka dvoje dece, a može da zatrudni s oba sistema i ima intimne odnose s oba reproduktivna organa.

Međutim, nije oduvek znala da je to njeno stanje normalno, ali retko.

– Uvek sam znala da nešto stvarno nije u redu sa mnom, dok sam bila mlađa. Dobila sam menstruaciju, ali tamponi mi nikad nisu funkcionisali. Sećam sam se kako sam rekla mami da ne rade – rekla je Evelin.

– Tada mi je seks bio jako, jako čudan. Svaki put kad sam imala odnos, vagine su mi se okrenule spolja, obe su mi se činile vrlo različitim i nisam mogla da shvatim šta se događa – prisetila se.

Tek kad je Evelin zatrudnela, shvatila je o čemu se radi. Tada 20-godišnja trudnica odlučila je da ode na abortus, ali u početku nije baš išlo po planu.

– Otišla sam na abortus, ali nakon buđenja rekli su mi da sam još uvek trudna i da imam dve vagine, te da ću morati da prođem kroz još jedan abortus – prisetila se.

– Dakle, to je bio prilično traumatičan način na koji sam to saznala, ali ujedno veliko olakšanje – izjavila je, piše The Daily Star.

Takođe, sad mora da koristi dva tampona umesto jednog.

Izjavila je da ima dve menstruacije i da jedna obično traje nešto duže od druge, pa mora da kombinuje korišćenje tampona, jer kad se šire istovremeno, to može da boli. Decu je rodila carskim rezom, ali i sam porođaj je bio traumatičan.

(Kurir.rs)

Bonus video:

02:34
ISISALA MU JE MOZAK KROZ POLNI ORGAN! Vendi otkrila kako je Mis Svetlana zadovoljila Gavrilovića: SKAKUTAO JE OD SREĆE 3 MESECA

Kurir

Koliko je koristan ovaj članak?

Kliknite na zvjezdicu da biste je ocijenili!

Prosječna ocjena / 5. Brojanje glasova:

Još uvijek nema glasova. Ocijenite prvi!

Pošto vam se svidio članak molimo da ga podijelite

Podijelite ga s prijateljima!

Žao nam je što vam se nije svidio sadržaj. Možete li nam reći zašto?

Pomozite nam da unaprijedimo sadržaj!

Recite nam kako možemo unaprijediti ovaj sadržaj

Najnovije objave

VELIKI USPEH SRBINA: Međedović u finalu Next Gen turnira u Džedi

Teniser Srbije Hamad Međedović plasirao se u finale Next Gen ATP turnira u Džedi...

OTAC I SIN (6) SLETELI U MORAČU: Strašna nesreća u Crnoj Gori! Očevici tvrde – “Namerno je skrenuo u reku”

U stravičnoj nesreći u Podgorici stradali su muškarac A.Đ. (36) i njegov šestogodišnji sin...