back to top
NaslovnicaSportAGONIJA PARTIZANA SE NASTAVLJA - NAĐ NE ZNA ZA POBEDU! Napredak je...

AGONIJA PARTIZANA SE NASTAVLJA – NAĐ NE ZNA ZA POBEDU! Napredak je “tvrd orah”, crno-belima samo bod u Kruševcu!

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno sa Napretkom 3:3 (1:2) u okviru četvrtog kola plej-ofa Superlige Srbije.

Pokušao je Albert Nađ da “promeša karte” i na teren pod Bagdalom izvede kombinovani sastav, ali ta ideja izgleda nije urodila plodom. Iako su crno-beli već u 7. minutu došli do prednosti golom Aleksandra Filipovića, “fenjeraš” se svim silama trudio da dođe do onoga što je šef struke Napretka obećao pred početak meča – da sva tri boda ostanu u Kruševcu.

Andrija Majdevac u 19. minutu, a onda i Nebojša Bastajić u 26. minutu sjajnim udarcima lako su savladali golmana gostiju i uneli nemir u redove “parnog valjka”.

Majdevac je koban po tim iz Humske bio i u 54. minutu i tada je pred Partizanom bio težak zadatak, ali ne i nemoguć. Nadu je crno-belima prvo vratio rezervista Aleksa Janković koji je u 80. minutu bio precizan, dok je izjednačenje doneo Zahid u 89. minutu.

Na kraju ipak – podela bodova.

Naredni meč Partizan će igrati protiv Mladosti iz Lučana, dok će Napredak gostovati Vojvodini.

AGONIJA PARTIZANA SE NASTAVLJA - NAĐ NE ZNA ZA POBEDU! Napredak je "tvrd orah", crno-belima samo bod u Kruševcu!
AGONIJA PARTIZANA SE NASTAVLJA - NAĐ NE ZNA ZA POBEDU! Napredak je "tvrd orah", crno-belima samo bod u Kruševcu!AGONIJA PARTIZANA SE NASTAVLJA - NAĐ NE ZNA ZA POBEDU! Napredak je "tvrd orah", crno-belima samo bod u Kruševcu!AGONIJA PARTIZANA SE NASTAVLJA - NAĐ NE ZNA ZA POBEDU! Napredak je "tvrd orah", crno-belima samo bod u Kruševcu!AGONIJA PARTIZANA SE NASTAVLJA - NAĐ NE ZNA ZA POBEDU! Napredak je "tvrd orah", crno-belima samo bod u Kruševcu!

2. POLUVREME

90+5. minut – KRAJ MEČA! Napredak – Partizan 3:3 (2:1)

90. minut – Igraće se još pet minuta!

89. minut – GOL! Partizan preko Zahida dolazi do izjednačenja!

… ostatak teksta se nastavlja u istom formatu.