back to top
NaslovnicaSportITALIJANKA IZNENADILA ODLUKOM: Teniserka koja je osvojila četiri titule se povukla u...

ITALIJANKA IZNENADILA ODLUKOM: Teniserka koja je osvojila četiri titule se povukla u 32. godini

Vijest o italijanskoj teniserki Camili Giorgi koja je završila karijeru stigla je niotkuda.

Camila je odlučila završiti karijeru u 32. godini. Posljednji turnir na kojem je igrala bio je Majami, gdje ju je u drugom kolu pobijedila Iga Švjontek rezultatom 6:1, 6:1.

Giorgi je u karijeri osvojila četiri titule, a najbolji plasman bio je 26. mjesto koje je postigla 22. oktobra 2018. godine.

Te godine je ostvarila i najbolji rezultat na Grand Slam turnirima, kada je stigla do četvrtfinala na Wimbledonu.

Ove sezone nije uspjela proći dalje od prvog kola na nijednom turniru, te je zabilježila samo tri pobjede.

BONUS VIDEO: Novak Đoković – Pet tajni zbog kojih je najbolji na svijetu

BONUS SADRŽAJ
Knjiga “Novak, pariske priče” o našem asu koji je izazvao veliku pažnju. Upoznajte Novaka i proživite s njim sve emocionalne trenutke. Na 320 stranica, sa neviđenim fotografijama, otkrijte život slavnog tenisera.
Kliknite OVDE i kupite ovo remek-djelo koje će vas povesti na najslavnije teniske terene.