back to top
NaslovnicaSportZvezda i dalje dominira: Šampion ostvario još jednu pobjedu u Superligi (FOTO/VIDEO)

Crvena zvezda je došla u Lučane da odigra utakmicu bez značaja, ali ipak su trijumfovali protiv Mladosti sa 1:0 u 34. kolu Superlige Srbije.

Susret je započeo lijepom gestom. Domaćin je ispratio ekipu iz Beograda aplauzom i čestitkama za osvajanje titule. Kapiten Ivan Milošević je zatim poklonio cvijeće Aleksandru Dragoviću.

Vladan Milojević je prilika iskoristio da promiješa karte za ovu utakmicu, obzirom da je Zvezda već osvojila titulu. Mladi igrači poput Ognjena Mimovića, Viktora Radojevića, Jovana Šljivića i Uroša Sremčevića dobili su priliku da zaigraju od početka.

Prvo poluvrijeme nije bilo previše sadržajno. Gosti su imali veći posjed lopte, ali nisu bili opasni.

Zvezda je ubrzala ritam u drugom dijelu utakmice nakon što je Milojević napravio izmjene. Ivan Ivanić, In Beom Hwang i Žan-Filip Kraos su ušli u igru i odmah donijeli opasnost. Ivanić je pogodio stativu, a Dragović je postigao jedini gol meča u 68. minutu.

Na kraju, Zvezda je ostvarila treću pobjedu u plej-ofu. Sa 87 bodova, crveno-beli su prvi na tabeli, dok je Mladost sedma sa 43 boda.

BONUS VIDEО: ERUPCIJA ODUŠEVLJENЈA NA “MARAKANI”: Gol kojim je Zvezda povela u Kup derbiju